ALEA Tours & Trade, U Vršovického nádraží 16, 101 00 Praha 10, tel./fax: +420 271 746 732, +420 271 746 734

Bezpečné parkování na letišti Praha Ruzyně

Kliknutím na toto logo otevřete stránky s informacemi a rezervaci parkování vašeho auta na dobu vašeho pobytu v zahraničí. Parkoviště je 2km od terminálů. Individuální doprava mezi parkovištěm a terminály je v ceně parkovného. Parkovné zajištěné tímto způsobem je se slevou!

go parking

Úvodní slovo o Izraeli

IZRAEL ישראל

vlajkaizrael.png …jméno kousku této planety, které v každém nachází svou rezonanci. Země pro mnohé neznámá i známá, lákavá i tajemná, milovaná i jablko sváru, pro některé zaslíbená. Vyslovení jejího jména vzbudí v našem nitru celou řadu pocitů, z nichž dominuje zvědavost, či spíše zvídavost – ve své podstatě motor vší lidské touhy po poznání. O Izraeli se hodně mluví i píše a je skutečně paradoxem zřejmý nepoměr mezi jeho mediální a geografickou velikostí. Nejspíš na tom něco určitě bude, a tak nejsnadnější způsob jak si udělat o věcech jasno je přesvědčit se na vlastní oči.

Nevěříte? Zde je malé video: Izrael

Vítejte a poznejte zem, kde to všechno začalo…
_3304408.jpg0m5r0754.jpg

 

 


Otevíráme před Vámi tuto část naší webové stránky s plným vědomím správnosti našeho již před lety učiněného rozhodnutí specializovat se na Izrael. To nám vydobylo výjimečnou pozici na českém trhu cestovního ruchu a vůbec není vůbec přehnané, pokud tvrdíme, že tuto zemi, coby cíl vašich cest, známe lépe než kdokoli jiný. jeruzalm.jpg0m5r0368.jpg_3294342.jpg


 

coat_of_arms_of_israel_80x9.gif Naše webová stránka se snaží vyhovět každému přání a vedle standardního produktu vycházíme vstříc i těm, kteří se nespokojí s „konfekcí“, ale k plánování své dovolené přistupují tvořivě. Seznam námi uváděných hotelů, služeb pronájmu auta a tipů na výlety umožňuje přípravu a uskutečnění cest, které dokonale naplňují smysl našeho hesla Izrael ...víc než jen dovolená. Za touto větou si stoprocentně stojíme a jsme si jisti, že i vy, naši klienti, nám po svém návratu z této fascinující země dáte plně za pravdu. Těšíme se na Váš zájem a jsme přesvědčeni, že vaše volba určitě nemohla být lepší.

kopie__0m5r8933.jpg

hatzerim.jpg

Copyright © 2011 ALEA Tours & Trade. Všechna práva vyhrazena. Powered by Picabo Webadmin 2010