ALEA Tours & Trade, U Vršovického nádraží 16, 101 00 Praha 10, tel./fax: +420 271 746 732, +420 271 746 734

Bezpečné parkování na letišti Praha Ruzyně

Kliknutím na toto logo otevřete stránky s informacemi a rezervaci parkování vašeho auta na dobu vašeho pobytu v zahraničí. Parkoviště je 2km od terminálů. Individuální doprava mezi parkovištěm a terminály je v ceně parkovného. Parkovné zajištěné tímto způsobem je se slevou!

go parking

Izrael - on-line informace o ubytování a cenách hotelů

Úvodní informace:

Již tradičně Vám přinášíme, co se týče výběru hotelů v Izraeli, bezkonkurenčně nejširší nabídku na českém trhu.

_3294342.jpg

Seznam hotelů:   ON-LINE POPTÁVKOVÝ SYSTÉM  - informace o ubytování a cenách

Seznam standardních hotelů - ON-LINE POPTÁVKOVÝ SYSTÉM ,  U příslušného hotelu je jeho orientační fotografie a další informace lze najít na hotelových webovských stránkách. Pokud informace v ON-LINE POPTÁVKOVÉM systému nebudou dostačující, napište, resp. zašlete dotaz a rádi detaily s vámi prokonzultujeme.

Kategorizace hotelů:

Hotely jsou kategorizovány podle místní klasifikace, která odpovídá té naší zhruba následovně:

TC (Tourist Class) 2.5* STC (Superior TC) 3*
FC (First Class) 3.5* SFC (Superior FC) 4*
DLX (De Luxe) 4.5* SDLX (Superior DLX) 5*

 

Kibucy:

Kromě standardních hotelů máme v nabídce i kapacity, které nabízejí kibucy - komfortnější Kibbutz Hotels a ekonomičtější Country Lodging. Tyto pro Izrael typické komunity, které se jen málo podobají těm původním, které vznikaly v první polovině minulého století, nabízejí dnes vysoce kvalitní ubytovací a stravovací služby ve velmi příjemném prostředí a právě proto patří mezi ty oblíbené především mezi individuálními cestovateli a pro rodinnou dovolenou, protože jejich hustá síť pokrývá celé území Izraele. Určitě neplatí představa, že tato forma ubytování patři mezi ty levné, ale ceny nejsou ani nepatřičně vysoké a v každém případě jsou garancí skutečně velmi dobrých služeb. Veškeré informace o tomto typu ubytování Vám na požádání rádi sdělíme.

Pro nenáročné:

Pro nejméně náročné cestovatele funguje i v Izraeli síť hostelů, které bývají tím nejekonomičtějším řešením ubytovacích služeb. Více informací o nich najdete na www.youth-hostels.org.il/english.html.


Copyright © 2011 ALEA Tours & Trade. Všechna práva vyhrazena. Powered by Picabo Webadmin 2010