ALEA Tours & Trade, U Vršovického nádraží 16, 101 00 Praha 10, tel./fax: +420 271 746 732, +420 271 746 734

Bezpečné parkování na letišti Praha Ruzyně

Kliknutím na toto logo otevřete stránky s informacemi a rezervaci parkování vašeho auta na dobu vašeho pobytu v zahraničí. Parkoviště je 2km od terminálů. Individuální doprava mezi parkovištěm a terminály je v ceně parkovného. Parkovné zajištěné tímto způsobem je se slevou!

go parking

Specialista na Izrael, Mrtvé moře - léčebné pobyty a potápění v Rudém moři

 

Vítáme Vás na internetových stránkách!

 

Dobrá zpráva!

 

Naše společnost ALEA Tour + Trade sro. obnovila svoji činnost opět jako plnohodnotná cestovní kancelář.

Uzavřeli jsme s ČPP smlouvu o pojištění proti krachu cestovních kanceláří!

 

 

Máte li jakékoliv dotazy, volejta na telefony uvedené v rubrice Kontakty.

 

 

Naše nabídka:

 

Individuální cesty ...sestavte si svůj program na míru    on line výběr hotelů v Izraeli

Léčebné pobyty u Mrtvého moře ...zvolte si vlastní termín pobytu

 
Cestovní kancelář ALEA Tours & Trade - specialisté na cesty do Izraele od roku 1993

vlajkaizrael.pnglogo_alea_tt_125x80.jpg ALEA Tours & Trade funguje na českém trhu od roku 1993 a od samého počátku se jako tour operátor specializuje především na cesty do Izraele. Díky této úzké specializaci a dlouholeté solidnosti jak ve vztahu k obchodním partnerům, tak především k našim klientům, se nám podařilo získat pověst největšího specialisty na Izrael v České republice. Jsou to především naše zkušenosti vycházející z praxe a vlastních četných návštěv Izraele, velmi dobrá spolupráce s izraelským Ministerstvem turistiky a také flexibilita respektující přání zákazníka, které umožňují splnění prakticky jakékoli představy co se týče cest do Izraele - individuální poznávací cesty (Fly & Drive) nebo pobytová turistika, skupinové poznávací zájezdy po Izraeli včetně výletů do Jordánska - Petra, léčebné a relaxační pobyty - Mrtvé moře, kongresová turistika a cesty pro specializované profesní a zájmové skupiny nebo sportovně zaměřené pobyty.

_3304508.jpg

_3314758.jpg

 

 

 

 

Další specializace ALEA Tours & Trade

logo_alea_divers_125x74.jpg Další specializace ALEA Tours & Trade, která má původ v našem dlouholetém zájmu o potápění, se vyhranila a prohloubila založením školy potápění ALEA Divers. Zde se soustřeďuje a realizuje nejen zájem o potápěčský výcvik vedený zkušenými PADI® instruktory a prodej, půjčování a servis potápěčského vybavení, ale i o cesty za potápěním na nejhezčích potápěčských lokalitách v tuzemsku, po Evropě i v zámoří. Tyto cesty nepřipravujeme jen na papíře, ale také je předem absolvujeme, aby naši klienti cestovali jen do míst, která jsme si vlastnoručně "osahali" a kde můžeme zaručit takovou úroveň služeb, která je pro naši cestovní kancelář obvyklá.

Nejnovější nabídka je pro potápěče velmi atraktivní destinace Marsa Shagra. Informace naleznete zde na dalších našich stránkách : 

WWW.MARSA-SHAGRA.CZ

nebo na Facebooku: www.facebook.com/marsakamil

_ryba.jpg

 

Pokud vás zajímá co se děje pod vodou Rudého moře, můžete se zde podívat na krátký film Igora Marka - Plutvy na kolesách, který pojednává o jedné akci -  potápění s paraplegiky v Rudém moři.

Film je zde: PLUTVY NA KOLESÁCH

 

 

 

 

 

Pod názvy Vodní klub o.p.s. a Čtecí čočky jsou odkazy na další obchodní a obecně prospěšnou aktivitu pracovníků a příznivců společnosti ALEA

SEO Rozcestník


Copyright © 2011 ALEA Tours & Trade. Všechna práva vyhrazena. Powered by Picabo Webadmin 2010